28.07.2023

DENİZ HİDROLİK 'DEN YENİLİKLER - 1

DENİZ HİDROLİK 'DEN YENİLİKLER - 1

PLASTİK SEKTÖRÜNE DAHA İYİ HİZMET VERMEK AMAÇIYLA

·        YENİ PERSONEL ALIMLARI YAPTIK,

·        YENİ ARAÇ ALIMLARI YAPTIK,

·        YURT DIŞI YURT İÇİ FUAR ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİK,

·        EGE’DE Yeni Mağaza ve depomuzun iç tasarımlarını tamamlayarak, geçiş tarihimizi netleştirdik.

·        Ürün gruplarımızı artırdık, stoklarımızı artırdık.

 

Deniz Hidrolik satış-pazarlama, teknik servis, depo, lojistik birimlerine yeni personel alımları gerçekleştirdik.

 

- Satış Pazarlama departmanına yeni personeller alarak; Marmara, İç Anadolu, Batı Karadeniz, Akdeniz bölgelerinde ki müşterilerine yerinde cihaz ve ihtiyaç tespiti yaparak hızlı çözümler sunmaya, taleplerini yerinde dinleyerek, ihtiyaçlarını tespit ederek, üretimlerinde aksamalarının önünü almada yardımcı olmaya, yeni müşteri talepleri toparlayarak, mevcut müşterinin de yeni isteklerini yerinde, zamanında çözüm üretmeye pazarında genişlemeye devam ediyoruz.

- Özellikle hidrolik pnömatik sektörünün vazgeçilmezi olan sızdırmazlık ürünlerinde atılımlara giderek yeni uzman personelleri ile eksiksiz tedarik zinciri kurulumuna devam edip; yeni ürün grubu sızdırmazlık ile hidrolik ihtiyaçların vazgeçilmezi olan hidrolik keçe ve contalar ile ihtiyaçlara daha da hızlı cevap verebilmekteyiz.

- Yeni ürünler, ürün grupları ve her üründen artırılan stok sayıları ile büyüyen depolarda; stok takip ve depo personelleri ile daha hızlı ürün tedariği sağlamaya devam ediyoruz.

- Artan teknik servis taleplerine yetişmek üzere yeni hidrolik teknik servis personeli ve alanında uzman plastik enjeksiyon servis elemanlarımız ile müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 - Mevcut araç filosunun yanında iki tane daha teknik servis ve nakil amaçlı van tipi binek araç satın alarak, hızlı teslimat ve çözüm üretmek için tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir.